Drewniane długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Szukając na sklepowych półkach długopisu, najczęściej widzimy długopisy plastikowe i metalowe. Są popularne, ponieważ ładnie wyglądają, a w dodatku są wygodne i tanie. Długopisy drewniane częściej można spotkać na stoiskach z pamiątkami lub na biurkach osób, które są za pan brat z ekologią. A skoro długopisy z drewna są mniej popularne od swoich metalowych i plastikowych kolegów, wykorzystajmy to. Bądźmy oryginalni, a swoich klientów obdarowujmy czymś wyjątkowym. Do takich wyjątkowych gadżetów drewniane długopisy z pewnością należą. Modele w eleganckiej stylizacji to upominki z klasą!

Drewniane długopisy z nadrukiem wyglądają niezwykle elegancko (pod warunkiem, że wykonane są w stylu minimalistycznym, bez zbędnych ozdób, zawieszek i kształtów). Metalowe, srebrne dodatki, tej elegancji im nie ujmują. Wręcz przeciwnie. Klasyczny i gustowny wygląd przemawia za tym, by kupić właśnie ten rodzaj długopisów. Dla małych i dużych, dla obojga płci – wszyscy będą usatysfakcjonowani takim prezentem. Na imieniny i pod choinkę. Idealny gadżet, który będzie reklamował Twoją firmę. A jak klient zadowolony, to i firma nie musi martwić się o zyski.

Wybraliśmy długopisy z nadrukiem, ale jaki ma być ten grawer? Po pierwsze czytelny (na jasnym tle ciemna czcionka i odwrotnie). Po drugie elegancki. Fikuśna czcionka nie będzie pasowała do eleganckiego długopisu. Nazwa firmy, adres strony internetowej, logo, grafika, cytat – niestety to wszystko nie zmieści się na długopisie. Selekcja nadruków jest jak najbardziej wskazana. Zbyt dużo informacji na małej powierzchni nie wygląda dobrze.

długopisy z nadrukiem wypada wręczyć w ozdobnym opakowaniu. Kokardka wygląda ładnie, lecz skromnie. Ozdobna folia jest za mało elegancka. O wiele bardziej gustowne będzie etui. Na rynku dostępne są również drewniane etui i trzeba przyznać, wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Długopis plus etui to idealny zestaw dla kontrahenta, szefa i…teściowej. Znakomity bonus do umowy. I sympatyczny dodatek do świątecznej paczki dla pracownika.