Torby reklamowe jednorazowe

Torby reklamowe

Torby reklamowe

W wielu sklepach, marketach możemy się spotkać z torbami jednorazowymi do zakupów. Wiele ludzi wychodzą do sklepu nie pamięta, aby zabrać ze sobą torby na zakupy, dlatego wiele sklepów ma szanse reklamować się w taki sposób pośród swoich klientów. Osoba przyjeżdżająca z zakupów do domu lub w inne miejsce do kogoś z danymi zakupami prezentuje firmę w której kupowaliśmy zakupy, ponieważ torby te mają logo i nazwę sklepu. Jest to fajne, ale dlaczego my musimy je kupować, a nie otrzymujemy je gratis jak dodatkowo prezentujemy ich firmę wśród innych? Tego niestety chyba się nie dowiemy, ponieważ wcześniej były darmowe teraz płatne, a środowisko dalej zanieczyszczone.

Torby reklamowe miały być produktem w wielu firmach, sklepach jako tylko dodatek do zakupów, aby mieć do czegoś zapakować swoje zakupy, jednak nie zawsze jest to praktyczne, ponieważ często takie siatki się urywają pod wpływem ciężkich zakupów. Dodatkowo tego typu torby można w każdym sklepie kupić z innym logo i inną nazwą sklepu, ponieważ każda firma prezentuje się na firmowych produktach inaczej. Jest to znak rozpoznawczy dla klientów i innych osób z otoczenia, to jest tak samo jak gazetki promocyjne czy ulotki.

Torby reklamowe jednorazowe są tanie, praktyczne lecz często wyrzucane do kosza, po ich zużyciu, więc czy to taki dobry pomysł na reklamę to ja tam nie wiem. Lecz w ostatnich czasach tego typu reklama się wraca większym marketom, ponieważ klienci płacą za tego typu siateczki, więc koszty się wracają a reklama na jakiś czas jest. Jak to się mówi pożyteczne z dobrym.

Ludzie sobie nie zdają nawet sprawy, że reklamują w ten sposób jakąś firmę a to robią.W miejscach publicznych  torby reklamowe są już mniej spotykane. Powinniśmy jednak pamiętać, że lepsze są torby ekologiczne, które także można kupić będąc na zakupach w okolicy ale bardziej wytrzymałe ale niestety drogie, a często jednak o nich zapominamy jadąc na zakupy do supermarkety lub innych miejsc i wtedy znów wydaje pieniążki na nowe torby jednorazowe.

2 osoby skomentowały “Torby reklamowe jednorazowe

Komentarze są wyłączone.